Hakkımızda

KURUMSAL

Kalite ve güler yüzün buluştuğu Golden Apple Otel sizleri konfor ve huzur ortamında ağırlamak
için yüksek standartlarda hizmetlerini sunuyor. Isparta'nın sakin şehir (cittaslow city) ilçesi olan Eğirdir'de konaklama, kutlama ve yöresel lezzetlerle buluşacağınız yeni yaşam merkezi Golden Apple Otel her anınızı unutulmaz kılmayı hedefliyor. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin seyahat ihtiyaçlarını karşılamak için Otelimiz ile anlaşmalı rent a car firmalarından araç ihtiyaçlarını karşılayabilmekteyiz. Otelimiz 2011'den bu yana 2 yıldızlı turizm işletme belgesi onaylı olarak hizmet vermekteyiz.Hayallerinizi yeniden şekillendirmek için sizleri bekliyoruz...

MİSYONUMUZ

Geleneksel konukseverliğimizi en üst düzeyde hizmet sağlamak önceliğimizdir.Güler yüzlü personelimizle her daim çözüm odakları olarak siz kıymetli misafirlerimize hizmet vermekteyiz.
Otelimizin misyonu kısaca ayrılmak istemeyeceğiniz bir mutlu yaşam merkezi olmaktır.

VİZYONUMUZ

Faaliyetlerinde kusursuz hizmet anlayışı ile öncü olmak, yenilikçi ve öğrenen bir organizasyon yapısı ile alanında ilkleri gerçekleştirmek. Geçmişten günümüze yenilikleri takip ederek kusursuz hizmet anlayışıyla devam etmek. Golden Apple Otel ailesi olarak tarım,petrol ürünleri,ulaşım,emlak,inşaat ve gıda sektörlerinde hizmet vermeye devam etmek. Yeni sektörleride bünyemize katarak hizmet vermeyi hedefliyoruz.

"Abdullah BAŞYİĞİT"